В Харкові пройшов міжнародний турнір “Kharkiv Armwrestling Open” 2021, який був реалізований Українською Федерацією Армрестлінгу в рамках проєкту “Міжнародний турнір “Відкритий кубок міста Харкова з армрестлінгу”, International Tournament “Kharkiv Armwrestling Open””, 103, який пройшов відбір згідно програми Харківською міської ради “Громадський бюджет”.

 Вперше в Харкові проходив турнір з армрестлінгу такого рівня, в змаганнях прийняли участь більше 100 спортсменів з багатьох регіонів України та представники Пакістану, Туркменістану, Туреччини.

 Турнір був висвітлений у регіональних ЗМІ, мав безпрецедентну рекламну компанію в межах якої були розміщені матеріали на LED-екранах міста, білбордах, постерах, флаєрах, сувенірній продукції, місцем проведення був сучасний спортивний комплекс НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Використовувалась електронна система проведення змагань з використанням паспортів спортсменів, здійснювалась онлайн-трансляція, був виготовлений пресволл для оздоблення змагань. Спортсмени боролись за призовий фонд у розмірі 100000 грн. Рівень конкуренції у категоріях не поступався турнірам найвищого рівня. Федерація успішно виконала всі пункти та реалізувала спортивний проєкт.

 Подібні проєкти дозволять залучити громадян до занять фізичною культурою.

Фотозвіт за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1Q8ZDXfvQoimrq3n-yndZyuVY3bHuZPYH?usp=sharing

Керівництво федерації висловлює подяку Департаменту у справах сім‘ї молоді та спорту Харківської міської ради за надану довіру у проведенні такого великого спортивного івенту та всім небайдужим громадянам хто здійснив підтримку у розвитку армрестлінгу на території Харківської територіальної громади.

Kharkiv Armwrestling Open 2021 успішно реалізовано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial