https://portal.city.kharkov.ua/news/1917

Любі друзі! Наша федерація прийняла участь в конкурсі проектів Харьківських міських ініціатив, два проекти вийшли у фінал:

1. Організація і проведення Міжнародного турніру International Tournament “Kharkiv Armwrestling Open”, https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/2019, (№ 101).

2. Шкільний армрестлінг, https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/2021, (№ 103). Опис: розвиток дитячої спортивной інфраструктури, профілактика травматизму серед дітей учбових закладів.

3. Спортивний клуб “Українець”, https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/2002, (№ 84). Опис: створення спортивного клубу для дітей з малозабезпечених та багатодітних дітей, де заняття будуть проводити безкоштовно кваліфіковані тренери з різних видів спорту. Навчати дітей дисципліни, само виховуванню, допомагати сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах виховати всебічно розвинену особистість.

Звертаємось до небайдужих до розвитку спорту в місті Харкові і України, з проханням підтримати наші проекти. Голосувати можуть всі мешканці міста Харкова. Нижче інструкція, як це зробити.

  1. Завантажте додаток «Мій Харків», AppStore https://apps.apple.com/us/app/id1494325166, Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=city.kh.my&hl=ru&gl=UA, пройдіть авторизація за допомогою номера телефону (код авторизації прийде в СМС повідомленні, введіть його вручну: 5 цифр).

2. Зайдіть в “Ідентифікатори”, поставте відмітку знизу напроти напису “Згода на обробку персональних данних”, пройдіть идентифікацію (найкращий спосіб Privat24). Далі в Профілі подивіться місце реєстрації, повинно бути місто Харків.

3. Поверніться на “Головну” та підключіть сервіс “Портал Харків’янина” (за допомогою знаку “+”). Перейдіть до “Портал Харків’янина”, далі “Список послуг”, далі “Новий користувач”, далі “Ініціативи”, обираєте № 101 Міжнародний турнір International Tournament “Kharkiv Armwrestling Open” – голосуєте. Обираєте № 103 Шкільний армрестлінг – голосуєте.

Підтримайте розвиток дитячого і професійного спорту в місті Харкові.

Голосування відбуватиметься за змішаною системою – віддати свій голос ви зможете, як онлайн, так і оффлайн:

▫️ за допомогою «Порталу Харків’янина» через додаток «Мій Харків»;

▫️ через чат-бот у Viber 

https://www.viber.com/voteforcitybot

та Telegram тільки для клієнтів ПриватБанку 

https://t.me/VoteForCityBot

Швидкий спосіб проголосувати за проекти 101, 103, 84.

Шановні харків’яни підтримайте проекти федерації з розвитку дитячого та професійного спорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial